Reference

Mapa prodaných a pronajatých nemovitostí

Co o mně říkají klienti?

pod-nouzovem-210x210-1
Velice rád bych poděkoval Vaší realitní kanceláři za zrealizování pronájmu a posléze prodeje bytu v Praze Kbelích. Realitní makléř, pan Martin Vlasák, provedl obě aktivity s tou největší profesionalitou, za to mu patří velký dík. Na základě těchto dvou zkušeností mohu Next Reality a osobu pana Vlasáka jen doporučit. Ještě jednou děkujeme,manželé Markovi.
Manželé Markovi
IMG_1983-HDR-medium-210x210
Rád bych vyzdvihnul služby Vašeho realitního makléře Martina Vlasáka za jeho příkladné služby. Pan Vlasák se od počátku prodeje bytu choval naprosto profesionálně a vždy byl nápomocen. Prodej bytu od prvního kontaktu s novou majitelkou trval cca 2 měsíce. Pan Vlasák se postaral o všechny prohlídky, formality, přepisy plnu, elektřiny, předání bytu atd. V podstatě z naší strany bylo nutné pouze podepsat smlouvu. Rád bych také zdůraznil, že pan Vlasák o recenzi nežádal, byl to náš nápad. Jednalo se o prodej bytu v Benkově ulici, majitelka Hana Jedličková. Já jsem pouze jednal s panem Vlasákem. Přeji Vám více takových zaměstnanců. Rozhodně pana Vlasáka budu doporučovat. Žádné negativní připomínky na jeho adresu rozhodně nemáme. S pozdravem Jan Pidanič
Jan Pidanič
BR7A2404-1-210x210
Chtěla bych poděkovat za profesionální služby a rychlé zprostředkování prodeje panu Martinu Vlasákovi.
Isabella Paděrova
111-1-210x210
S panem Martinem Vlasákem z pražské pobočky jsem spolupracoval již po šesté a jsem moc rád, že jsem takového člověka pro prodeje, nákupy i pronájmy nemovitostí vybral. Servis, péče a informace byly vždy na nejvyšší úrovni, nehledě na rychlost. Poslední prodej po zaplacení proběhl za 17 dní a k mé plné spokojenosti. Stejnou zpětnou vazbu mám i od lidí, kterým jsem Martina doporučil. Značka Next je pro mě, díky němu, synonymem pro TOP kvalitu.
David Myslil
2-28-210x210
Velice oceňujeme spolupráci s Martinem Vlasákem. Spolupráce s ním, při prodeji našeho bytu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Vlasák byl velice vstřícný, empatický, ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny situace. Byli jsme maximálně spokojeni se službami společnosti NEXT reality, co se týče právního servisu a rychlosti prodeje nemovitosti.
Eva a Martin Vágnerovi
123-150x150
Me and my wife were very happy to work with Martin Vlasak. Trusting your real your real estate agent is important, especially when we are overseas. We always felt like Martin and Next Reality had our best interests in mind. They made the whole process as easy as possible and we never once felt pressured by them. I would recommend Martin and Next Reality without any hesitation. Sacha Spindler Já a moje žena jsme velmi rádi spolupracovali s Martinem Vlasákem. Důvěra v realitní kancelář a makléře je pro nás velmi důležitá, hlavně když jsme v zámoří. Vždy jsme cítili, že Martin a Next Reality na nás myslí v tom nejlepším zájmu. Celý proces proběhl tak jednoduše, jak to šlo a nikdy jsme se díky tomu necítili stresováni. Martina a Next Reality bez jakéhokoliv zaváhání doporučuji.
Sacha Spindler
DJI_0008-150x150
Dobrý den, moc ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu Martinu Vlasákovi za spolupráci při prodeji mé chaty, za jeho vstřícnost, solidnost při jednání a lidskou slušnost, která dnes mezi lidmi tolik chybí. Byla jsem s jeho prací nadmíru spokojená a budu ho velmi ráda doporučovat dál.
Milena Kotasová
18-150x150
Našim makléřem byl Martin Vlasák. I když se náš byt začal nabízet před Vánoci , a s tím i spojený pomalejší zájem, byl schopný najít několik vážných zájemců. Po celou dobu se přizpůsoboval našim požadavkům a i po ukončení prodeje nám věnoval svůj čas a znalosti s rychlým nalezením dočasného pronájmu. Děkujeme Barbora Lošáková
Barbora Lošáková
????????????????????????????????????
Vážený pane řediteli, chtěli bychom s manželem poděkovat Vaší kanceláři – konkrétně panu Martinu Vlasákovi z pražské pobočky – za skvělou podporu při zajišťování nájemníků pro náš pražský byt. Pan Vlasák již podruhé velmi rychle a bez problémů připravil inzerát, zajistil schůzky, vybral vhodné zájemce a vše dotáhl do konce. Pan Vlasák je velice příjemný a zároveň profesionální, měli jsme pocit, že se věnuje jenom nám. Opravdu není nic, co bychom mu mohli vytknout. Při dalším pronájmu či prodeji nemovitostí se na Vás jistě znova obrátíme. Přeji vše dobré ve Vašem podnikání, Jana Štěpničková
Jana Štěpničková
25-150x150
Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit poděkování za profesionálně odvedené služby při pronájmu naší nemovitosti. Oceňujeme zejména rychlost, vstřícnost, dokonalé vystupování a korektnost. Váš makléř pan Vlasák je skvělým reprezentantem Vaší firmy. Budeme se s ním těšit na další spolupráci.
Řehákovi
prodane_17-150x150
Při prodeji naší nemovitosti se nám věnoval makléř Martin Vlasák, který byl velice ochotný, trpělivý a o sobotách, nedělích a svátcích se naplno věnoval prodeji. Byli jsme velice spokojeni s jeho přístupem a profesionalitou.
Jaroslava Kropová
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Vážený pane Hanzle, touto cestou bych chtěla poděkovat společnosti Next Reality, respektive Martinu Vlasákovi, za výborně odvedenou práci při výběru a koupi mého bytu. S vlastním bydlením jsem dlouho otálela, především kvůli neznalosti potřebných věcí s tím souvisejících a nechtěla jsem se pouštět do všeho papírovaní a věčného běhání po úřadech a také ze strachu před možnými podvody na trhu realit. Tím více jsem byla překvapená, že vše šlo tak hladce. Nyní jsem již oficiálně zapsaná na Katastrálním úřadě jako vlastník, a to především díky panu Vlasákovi, který mi pomohl najít byt v preferované lokalitě dokonce přesahující mě původní představy o bydlení a pro mě cenově dostupný. Při hledaní odborně zhodnotil samotnou bytovou jednotku, místo, okolí, řekl mi všechna pro a proti. Byl vždy ochotný na telefonu, včas na všech schůzkách a při samotném procesu zařídil vše potřebné a měl se mnou a mými dotazy trpělivost. Tím, že mě odkázal na paní Terezu Pecákovou z Gepard finance, ještě více vše usnadnil a já se nemusela skoro o nic starat. O všem mě vždy včas informovali a během dvou měsíců jsme měli podepsanou kupní smlouvu a já se stěhovala ještě dříve než byl původní odhad. V mém případě tedy od myšlenky k realitě pár měsíců a vše nad má očekávání. Děkuji, Petra Valvodová
Petra Valvodová
pronajato_71-150x150
Vážený pane řediteli, již podruhé jsem využil služeb Vaší kanceláře k plné spokojenosti. Chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu makléři Martinu Vlasákovi za jeho profesionální přístup, solidní vystupování a připravenost podkladů. To vše vždy vedlo k plné důvěře zákazníka, rychlému podpisu smlouvy.
jurkovicova-22-150x150
Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší společnosti, která mě zejména díky profesionální práci Vašeho realitního makléře Bc. Martina Vlasáka již počtvrté kvalitně zajistila služby bez jakýchkoliv komplikací ze strany nového klienta.
Vávra
1-78-210x210
Ráda bych poděkovala Bc. Martinu Vlasákovi z NEXT Reality za skvělý přístup při zprostředkování pronájmu bytu. Jsem ráda, že jsem vše svěřila do rukou odborníka, a tím ušetřila čas i peníze. Vše proběhlo hladce a během několika dnů. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji!
Klára Prachařová.
1-100-210x210
Dobrý den, nedávno jsem prodala byt na Praze 10 prostřednictvím vaší realitky. Musím především poděkovat makléři Martinu Vlasákovi za profesionální přístup, ochotu a trpělivost. Díky němu byl prodej bytu celkem jednoduchá záležitost. Naprostá spokojenost.
Jana Večeřová
1-109-210x210
Dobrý deň. Chcela by sa poďakovať za spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou konkrétne s pánom Vlasákom. Aj napriek tomu že žijem na Slovensku a komunikácia prebehla prevažne cez e-shop mail. Všetko prebehlo bez najmenších komplikácií. Ďakujem Ingrid Janáková
Ingrid Janáková
IMG_5641-210x210
Tímto bych chtěla poděkovat Vaši realitní kanceláři za zprostředkování prodeje bytu, konkrétně realitnímu makléři panu Vlasákovi, s jehož přístupem jsme byli nad míru spokojeni. Pan Vlasák celý proces zvládl na velmi profesionální úrovni. Vše proběhlo tak jak mělo, bez jediného zádrhelu. Také jsme ocenili velice férové jednání zmiňovaného makléře. Moc děkujeme!
Markéta Recmanová

Máte zájem
o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Kontaktujte mě a já se vám ozvu do 24 hodin. 

Spolu najdeme řešení.