Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 o celkové výměře 71m2, Praha – Kamýk, Imrychova

8.290.000Kč

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 o celkové výměře 71m2 (66m2 byt + 4m2 lodžie + sklepní kóje), Praha – Kamýk, ulice Imrychova.

Bytová jednotka disponuje obývacím pokojem (20m2), kompletně vybavenou kuchyní (11,7m2), prostornou chodbou se šatnou (15.9m2), dvěma ložnicemi (12m2 a 12m2), koupelnou (s vanou a sprchovám koutem), samostatnou toaletou a zasklenou lodžií (4m2). Ložnice jsou orientované na severovýchod a obývací pokoj s kuchyní na jihozápad.

Velkým benefitem bytu je prakticky řešený vestavěný nábytek, který poskytuje dostatek úložných prostor. Také díky svému umístění ve výšším patře je z bytu krásný a daleký výhled s maximálním soukromím. V bytě je nainstalovaný alarm a kamera na vstupní dvěře, vše lze ovládat na dálku.

Budova prošla rekonstrukcí – střecha, stoupačky, zateplení fasády a výtah. Vstup do budovy je na číselný kód.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: 150m supermarket Norma, 300m Penny market, 400m supermarket Lidl 250m Obi, 200m je autobusová zastávka (12 minut stanice metra C Kačerov), 300m od domu se nachází park, který je napojený na přírodní park Modřanská rokle, kde naleznete mnoho prostor pro volnočasové aktivity a relaxaci. U domu jsou také mateřská školka a základní škola. V pěší dostupnosti je Poliklinika Modřany.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Půdorys

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.