Prodej unikátního stavebního pozemku s výměrou 1300m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

11.490.000Kč

Nabízený stavební pozemek se nachází východně od Staré Boleslavi a disponuje celkovou plochou 1300m2. Jeho obdélníkový tvar má rozměry 31m na šířku a 42m na délku. Díky svému umístění poskytuje pozemek unikátní propojení blízkosti dopravní infrastruktury s občanskou vybaveností a dostatek soukromí a klid ve smíšeném lese.

Příjezdová komunikace je v 1/3 spoluvlastnictví našeho pozemku a tento podíl je součástí prodeje.

Pozemek je dle územního plánu zařazen do kategorie BX – bydlení se specifickým využitím.
Hlavní je využití pro individuální bydlení v rodinných domech. Přípustné využití: stavby přímo související s individuálním bydlením a jeho provozem, objekty s příměsí nerušících obslužných funkcí místního významu, dočasná ubytování, nezbytné plochy pro dopravu a technickou vybavenost, drobné sportovní plochy.

Maximální zastavěná plocha stavebního pozemku je 20%.
Minimální zastoupení zeleně na stavebním pozemku je 60%.

Inženýrské sítě: na pozemek je přivedena elektřina, vodovod a kanalizace. Možnost přivedení plynové přípojky – plyn je umístěn na hlavní komunikaci před pozemkem.

Na pozemek bylo vydáno stavební povolení, které je aktuálně po své platnosti. Srub, umístěný na pozemku, je možné odkoupit (není součástí kupní ceny) nebo je možné ho přestěhovat.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.