Prodej stavebního pozemku o výměře 933m2, s projektem na RD, Praha – východ, Herink

10.500.000,-Kč

Prodej stavebního pozemku o výměře 933m2, s projektem na výstavbu rodinného domu, Praha – východ, Herink.

Pozemek se nachází na rohu ulic Radějovická a Nad Rybníkem. Díky svému umístění nabízí pozemek krásný výhled na místní rybník a do okolní přírody.

Pozemek se prodává s kompletním projektem na výstavbu rodinného domu. Stavební povolení je těsně před finálním schválením (se zájemcem bude vše smluvně ošetřeno). Možnost dokončení projektu developerem.

Inženýrské sítě: elekřina a plyn jsou na pozemku, kanalizace v ulici (bude napojena), voda – vlastní studna (po posílení kapacity obce možno napojit na obecní vodovod – Želivka).

Obec Herink leží 5 km od jihovýchodní hranice hlavního města Prahy, 4 km jižně od Průhonic a 6 km jihozápadně od Říčan. Pouhé 2 km je Průhonický park, 4km od nákupní nákupní zóny Průhonice-Čestlice (Makro, XXXLutz, Aquapalace Praha, hypermarket Albert a další…), 3 km je Sunny Canadian School (základní škola a gymnázium), 6km je Horse Academy a pouhých 5 km je golfové hřiště Oaks Prague. Přímo v obci je základní občanská vybavenost – obecní úřad, mateřská školka, potraviny, restaurace a autobus (30minut do Prahy na metro Opatov). Dobrá dostupnost do Prahy – 10-20 minut autem.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.