Prodej bytu 3+kk s už. pl. 72m2 se zahr. 260m2, 2 vnitřní stání, sklep, Praha – Čakovice, Bermanova

12.985.000,.-Kč

Prodej bytu 3+kk s užitnou plochou 72m2, okrasnou předzahrádkou 260m2, dvěma vnitřními parkovacími stáními a sklepem, Praha – Čakovice, ulice Bermanova.

Byt disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem (29,7m2), ložnicí (12,6m2), pokojem (12,6m2), chodbou, koupelnou s vanou a prostory na pračku a sušičku, samostatnou toaletou a vnitřní komorou. V celém bytě jsou také nainstalovány venkovní elektrické žaluzie. K bytové jednotce náleží dvě vnitřní parkovací stání a sklepní kóje umístěná přímo u parkovacího stání. Bytová jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží novostavby z roku 2017.

Velkým benefitem je nadstandardní okrasná předzahrádka realizovaná zahradní architektkou. Součástí předzahrádky velké 260 m2 je i krytá terasa a domek na nářadí. Samozřejmostí je elektrická a vodovodní přípojka. K zalévání slouží i nádrž na dešťovou vodu. Přístup na předzahrádku je možný i venkovní brankou .

Nemovitost je součástí projektu Čakovický park, několikrát oceněného titulem Realitní projekt roku.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: 300m od domu se nachází Čakovický zámecký park se dvěma rybníky, psí loukou a samotným zámkem Čakovice. V pěší dostupnosti je nákupní centrum se supermarketem Lidl a dalšími obchody, 1,5km od domu je hypermarket Globus, 400m od domu je autobusová zastávka (12minut na metro C Letňany). 1.5km je vlaková stanice Praha-Čakovice (24minut Praha hlavní nádraží). V pěší dostupnosti je i mateřská školka a základní škola.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 30 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Půdorys

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.