Prodej bytu 2+1 s balkonem, celková výměra 83m2, Lysá nad Labem, Zahradní

5.574.450Kč

Prodej prostorného bytu 2+1 o celkové výměře 91m2 (80m2 byt + 3m2 balkón + sklep 8m2), Lysá nad Labem, ulice Zahradní.

Bytová jednotka disponuje obývacím pokojem (27,27m2), kuchyní s jídelnou (18,6m2), ložnicí (20,11m2), koupelnou s vanou, samostatnou toaletou, technickou místností, šatnou, prostornou vstupní halou a balkónem. Obývací pokoj a ložnice jsou orientované na jih, kuchyň na sever. Na podlahách jsou dřevené parkety a lino.

Velkým benefitem bytu je velká společná zahrada umístěná za domem, která poskytne mnoho prostoru pro odpočinek a volnočasové aktivity.

V roce 2016 proběhla rekonstrukce celého domu – střecha, okna, zateplení, fasáda.

Dům se nachází v centru Lysé nad Labem, kousek od výstaviště. 450m od domu se nachází vlakové nádraží Lysá nad Labem (40 minut na Masarykovo nádraží v Praze). 200m je supermarket Penny, v pěší dostupnosti jsou také zámek Lysá nad Labem, poliklinika, lékárna, základní škola a mateřská školka. Velmi dobrá dostupnost na dálnici.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Půdorys

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.