Prodej unikátního prvorepublikového bytu s dispozicí 4+1 a už. pl. 150m2 na pražských Vinohradech.

27.900.000.-Kč

Prodej unikátního prvorepublikového bytu s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 150m2 na pražských Vinohradech v ulici Španělská.

Byt disponuje čtyřmi pokoji, kuchyní, menším pokojem (původně pro služebnou), koupelnou, samostatnou toaletou, dvěma balkony (jeden do ulice Španělská a druhý do vnitrobloku), prostornou chodbou a komorou. K bytu náleží sklepní kóje.

Unikátnost bytu jednoznačně podtrhují původní prvorepublikové prvky jako je dřevěná pracovna s krbovými kamny, původní tapety, okrasné štukové stropy, dřevěné parkety, dlažba v kuchyni je přes 100 let stará, původní lustry a v celkém bytě je velké množství původních vestavěných skříní.

Z bytu je krásný výhled na Národní muzeum, Státní operu a panaroma celé Prahy.

Díky svému umístění v centru města je v okolí kompletní občanská vybavenost – divadla, potraviny, restaurace, kavárny, MHD, Václavské náměstí je pouze 5 minut pěší chůze.

Bytová jednotka je nachází ve 3. nadzemní podlaží pětipodlažního domu s novým výtahem.

Byt je v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

 

 

Půdorys

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.