Prodej roubené chalupy v obci Loučeň – Studce, Na Sychrově

2.950.000,-Kč

Prodej roubené chalupy v obci Loučeň – Studce, ulice Na Sychrově.

Chalupa se nachází cca 1,6 km od Zámku Loučeň. Chalupa disponuje třemi místnostmi (15m2, 16m2 a 13m2), chodbou a sklepem (10m2). Další místnost (9,3m2) je přístupná z venkovní části chalupy. Chalupa také disponuje prostornou půdou.

Do nemovitosti je přivedena elektřina a nově je zbudována přípojka vodovodu a kanalizace, které se nachází přímo u chalupy (na pozemku).

Pozemek umístěný v dolní části (fotografie s vyznačením pozemků) je dle územního plánu zařazen do kategorie – smíšená obytná zástavba venkovského typu.

V obci se nachází základní škola a mateřská škola. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště a další sportoviště. Dále v obci najdeme knihovnu, kostel, potraviny a několik restaurací. V obci Loučeň má ordinaci jeden praktický lékař a jeden zubař. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž poštovní úřad. Velkým benefitem je velké množství lesů a dalších přírodních krás.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej roubené chalupy v obci Loučeň – Studce, Na Sychrově