Prodej řadového rodinného domu 4+kk, s užitnou pl. 102m2, pozemek 179m2, Praha – západ, Drahelčice

8.600.000,-Kč

Prodej řadového rodinného domu 4+kk, s užitnou plochou 102m2 a celkovým pozemkem 178m2, Praha – západ, Drahelčice.

Dům byl postaven v roce 2016 a disponuje dvěmi nadzemními podlažími. V 1. NP je prostorný obývací pokoj s kuchyňkým koutem, technická místnost s plynovým kotlem, chodba a samostatná toaleta. Ve 2.NP nalezneme hlavní ložnici s vlastní koupelnou, dva pokoje a společnou koupelnu s toaletou.

Za domem nalezneme jižně orientovanou zahradu o výměře 79m2 s terasou (10m2). Parkování je možné před domem na vlastním pozemku.

Drahelčice se nachází pouze 6 km západně od hranice Prahy, kde nalezneme OC Zlíčín s mnoha obchody, službami a multikinem, Ikeu a hypermarket Globus. Přibližně 4 minuty od domu je autobusová zastávka (pouze 16 minut na metro Zlíčín). V obci jsou také restaurace, úřad, fotbalové hřiště a mateřská školka.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej řadového rodinného domu 4+kk, s užitnou pl. 102m2, pozemek 179m2, Praha – západ, Drahelčice