Prodej novostavby řadového RD 5+kk, už. pl. 196m2, garáž, zahrada, Praha – Dolní Měcholupy, U Šumavy

15.500.000,-Kč

Prodej atraktivní novostavby řadového domu 5+kk s užitnou plochou 196m2, zahrádkou a prostornou garáží, Praha – Dolní Měcholupy, U Šumavy.

Dům disponuje třemi nadzemními podlažími, kde v prvním podlaží nalezneme garáž (31m2) na dva automobily, samostatnou garsoniéru a vstup na soukromou zahrádku (26m2). Ve 2. NP je prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a terasou (o výměře 6,5m2) a koupelna s toaletou. Ve 3. NP poté nalezneme hlavní ložnici se soukromou koupelnou a šatnou, dva dětské pokoje, společnou koupelnu, samostatnou toaletu a další prostornou šatnu.

Dům je vytápěný plynovým kotlem umístěným v garáži. V celém domě je nainstalované podlahové vytápění. Okna mají přípravu na předokenní žaluzie. V domě je možné nainstalovat tepelné čerpadlo nebo umístit na střechu fotovoltaické panely.

Majitelé domu, kromě soukromé zahrádky za domem, můžou využívat i společnou zahradu o výměře 283m2.

Vnitřní rostory domu jsou dokončeny bez povrchových úprav, podlahových krytin, dveří a zařizovacích předmětů s možností individuálního výběru budoucích majitelů. V případě zájmu můžeme zprostředkovat dokončení přímo developerem projektu.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: necelých 10 minut chůze je stanice vlaku Praha-Horní Měcholupy, kterým se dostanete za 17 minut na Hlavní nádraží, nedaleko jsou i autobusové zastávky s přímým spojením na metro A a C. V této lokalitě naleznete školy, školky, supermarkety, restaurace, dětský venkovní park Krtkův svět s mnoha dětským atrakcemi, golf Hostivař, tenisové kurty, lesopark u hostivařské přehrady, fotbalové hřiště, aquapark (Čestlice, Chodov).

AKCE – při rezervaci do konce prosince 2022 předokenní žaluzie v hodnotě 300 tis. Kč ZDARMA.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Půdorys

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej novostavby řadového RD 5+kk, už. pl. 196m2, garáž, zahrada, Praha – Dolní Měcholupy, U Šumavy