Prodej nadstandardního rodiného domu 4+kk s bazénem a dvougaráží v obci v Dobev – Oldřichov.

12.000.000,-Kč

Prodej nadstandardního rodiného domu 4+kk s bazénem a dvougaráží v obci v Dobev – Oldřichov.

Dům disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem (44,45m2), třemi ložnice (18,9m2, 10,1m2 a 10,55m2), koupelnou s toaletou (9,9m2), samostatnou toaletou, šatnou, komorou, venkovním skladem, dvougaráží a prostornou zastřešenou terasou.

Dům byl zkolaudován na konci roku 2014 a byl postaven z kvalitních a nadstandardních materiálů – zdivo 42cm Porotherm + zateplení polystyrenem, okna s trojskly, venkovní elektrické žaluzie, elektrické podlahové vytápění v celém domě, ohřev vody pomocí pomocí dvou bojlerů.

Výhodou domu jsou fotovoltaické panely s bateriovým uložištěm poskytující velmi nízké provozní náklady. V každém pokoji je nainstalovaná klimatizační jednotka. Dům je zabezpečen alarmem a kamerovým systémem.

Celkový pozemek je 765m2 (193m2 zastavěná plocha a 572m2 zahrada). Dominantou zahrady je prostorný vyhřívaný bazén (4x9m).

Obec se nachází pouhé 2 km od okresního města Písek, kde se nachází kompletní občanská vybavenost: obchody, školy, školky, nemocnice a další obchody a služby.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Půdorys

Video

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.