Prodej mezonetového bytu 3+kk o celkové ploše 105m2, Praha 2 – Vyšehrad, ulice Neklanova

10.500.000Kč

Prodej mezonetového bytu 3+kk s celkovou plochou 105m2, Praha 2 – Vyšehrad, ulice Neklanova.

Jedná se o mezonetovou jednotku umístěnou v 5. a 6. nadzemním podlaží cihlové budovy s výtahem. Byt 3+kk disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem (příprava na kuchyň, výměra 38m2), ložnicí (15,7m2), koupelnou s vanou a toaletou (4.8m2) a místností v patře o výměře 43,5m2 (v podkroví je nižší strop).

Byt prošel kompletní rekonstrukcí – nová střešní okna, nová světla, broušení a lakování původních dřevěných parket, nová koupelna, renovace původních vnitřních dvěří a další.

Budova je v původním stavu a disponuje výtahem.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: budova se nachází cca 400m od nábřeží u Výtoně, kde se pořádají pravidelné akce (farmářské trhy, street food festivaly a další kulturní akce), 350m je tramvajová zastávka Výtoň (pár zástavek do centra Prahy), byt se nachází cca 10 minut chůze od Vyšehradu, v okolí je také mnoho obchůdků s potraviny, restaurací, divadla a další služby.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

 

Půdorys

Video

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej mezonetového bytu 3+kk o celkové ploše 105m2, Praha 2 – Vyšehrad, ulice Neklanova