Prodej krásné zděné chaty 4+1 s užitnou plochou 95m2 na pozemku 496m2, Dublovice – Chramosty

6.500.000.-Kč

Prodej krásné zděné chaty 4+1 s užitnou plochou 95m2 na pozemku 496m2, Dublovice – Chramosty.

Chata disponuje třemi nadzemními podlažími, kde se ve druhém nadzemním podlaží nachází kuchyň, koupelna s vanou, samostatná toaleta a prostorný obývací pokoj s otevřeným stropem do třetího nadzemního podlaží. Ve třetím nadzemním podlaží jsou dva samostatné pokoje a balkón (4,5m2) s výhledem na zahradu. V přízemí domu najdeme ložnici, která je přístupná po schodišti z obývacího pokoje, dále zde nalezneme garáž (rozměry 248cmx500cm) a další místnost, která aktuálně slouží k uložení dřeva. U vstupu do domu je prostorná veranda, která poskytuje skvělý prostor pro klidné posezení.

Vytápění domu je zajištěno elektrickým kotlem (dálkově ovládaný mobilní aplikací) a krbovými kamny v obývací pokoji. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Na pozemku je vlastní studna a septik.

Velkým benefitem chaty je prostorný zastřešený bazén, umístěný na pozemku před chatou.

Chata díky svému umístění mezi Sedlčany (8km) a Příbramí (23km) je v dosahu kompletní občanské vybavenosti. Chata je vedle malé říčky Brzina (nezáplavová zóna), která se po 1,5km vlévá do vodní nádrže Slapy. Krásná příroda v okolí poskytuje mnoho míst pro relaxaci, procházky a další velkovní aktivity.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Video

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej krásné zděné chaty 4+1 s užitnou plochou 95m2 na pozemku 496m2, Dublovice – Chramosty