Prodej kompletně vybaveného ateliéru 2+kk o celkové vým. 88m2 – byt, terasa, sklep, parkovací stání, Praha – Kamýk, ulice Zimova.

6.500.000Kč + DPH 21%,

Prodej kompletně vybaveného bytu (ateliéru) s dispozicí 2+kk o celkové výměře 88m2 (užitná plocha 52m2 + 36m2 terasa + sklep + vnitřní parkovací stání), Praha – Kamýk, ulice Zimova.

Ateliér disponuje ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, koupelnou, toaletou, chodbou s vestavěnou skříní a prostornou terasou o výměře 36m2. K ateliéru náleží prostorný sklep a vnitřní parkovací stání, které jsou umístěné v suterénu domu. Byt se nachází v 1. patře moderní novostavby a je orientovaný na jižní stranu. Vybavení dle fotografií.

Ateliér disponuje mnoha nadstandardními prvky jako jsou rekuperace vzduchu, velkoformátové dlaždice, předokenní rolety na dálkové ovládání, alarmem s možností napojení na PCO, prostorným sklepem a dalšími.

V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost: 100m od domu je autobusová zastávka Sídliště Libuš, 300m je základní škola a prestižní škola Prague British International School, 400m od domu je supermarket Albert. Hned přes ulici se začíná přírodní park Modřanská rokle, která poskytuje mnoho sportovních a volnočasových aktivit. Do 5 let bude nedaleko zbudována stanice metra D.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.