Prodej bytu 3+kk s užitnou plochou 62,7m2, lodžie, sklep, Praha – Chodov, ulice V Průčelí

4.990.000Kč

Prodej bytu 3+kk s užitnou plochou 63m2, lodžie, sklep, Praha – Chodov, ulice V Průčelí.

Bytová jednotka disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem (22.9m2), ložnicí (12,9m2) se vstupem na zasklenou lodžii (2m2), pokojem, koupelnou s vanou (zděné jádro), samostatnou toaletou, chodbou se skříní a vnitřní komorou. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 1,2m2). Na oknech jsou nainstalovány venkovní okenní rolety.

Bytová jednotka se nachází v 7. nadzemním podlaží třinácti podlažního domu se dvěma novými výtahy. Budova prošla rekonstrukcí – vstupy, zateplená fasáda, střecha, výtahy a stoupačky.

V okolí je komplentí občanská vybavenost: 500m od domu se nachází stanice metra C – Opatov. 450m je Centrální park Chodov, kde se nachází prostory pro volnočasové aktivity jako jsou dětské hřiště, pěší stezky a workoutové hřiště. V pěší dostupnosti se nachází supermarket, základní škola, mateřská školka a další obchody a služby.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Půdorys

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej bytu 3+kk s užitnou plochou 62,7m2, lodžie, sklep, Praha – Chodov, ulice V Průčelí