Prodej bytu 3+1 s užitnou plochou 77m2, Praha – Střížkov, ulice Jablonecká

5.945.000,-Kč

Prodej bytu 3+1 s užitnou plochou 75,1m2, Praha – Střížkov, ulice Jablonecká.

Byt s dispozicí 3+1 a užitnou plochou 75,1m2 (68,5m2 byt + 6,6m2 lodžie). Bytová jednotka je kompletně vyklizená a připravená k rekonstrukci, dle vašich představ. Umístění bytu je v 9. nadzemním podlaží 11. podlažního domu po rekonstrukci. Díky vyššímu patru poskytuje byt krásný výhled do okolí.

V bytě jsou platová okna a zasklená lodžie. K bytu náleží komora umístěná přímo u vstupu do bytu. Orientace bytu: kuchyň, obývací pokoj a lodžie jsou orientované na jihozápadní stranu, obě ložnice jsou pak orientované na severovýchod.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: přímo u domu se rozléhá park Přátelství, který pokytuje mnoho prostor pro volnočasové a relaxační aktivity. Velkým benefinem je umístění domu, který se nachází 300m od stanice metra Střížkov a poskytuje tak výbornou dostupnost do celé Prahy. V okolí také nalezneme velké množství obchůdků, restaurací, kaváren, supermarket a další služby. V pěší dostupnosti je základní škola, mateřská školka a poliklinika.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej bytu 3+1 s užitnou plochou 77m2, Praha – Střížkov, ulice Jablonecká