Prodej bytu 2+kk o výměře 39m2, Praha – Krč, ulice Štúrova

3.790.000,-Kč

Prodej bytu 2+kk o výměře 39m2, Praha – Krč, ulice Štúrova.

Byt disponuje obývacím pokojem s vybaveným kuchyňským kutem, ložnicí, chodbou a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Bytová jednotka je orientovaná na východní stranu. Byt je umístěný v 15. podlaží sedmnáctipatrového domu s několika výtahy. V bytě jsou plastová okna. Z bytu je nerušený výhled na Kunratický les.

Budova prošla rekonstrukcí – fasáda (zateplení), střecha, výtahy, vstupy (recepce 24/7) a soupačky.

V okolí je kompletní občanská vybavenost: 200m od domu je autobusová zastávka (7 minut metro Budějovická, 5 minut metro Kačerov), v pěší dostupnosti se nachází supermarket, Thomayerova nemocnice, Kunratický les, základní škola a mateřská školka. Přímo za domem je rozlehký lesopark Velký háj.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej bytu 2+kk o výměře 39m2, Praha – Krč, ulice Štúrova