Prodej bytu 2+1 s užitnou plochou 56m2, balkon, sklep, Praha – Záběhlice, Malovická

4.700.000,-Kč

Prodej bytu 2+1 s užitnou plochou 56m2, balkon, sklep, Praha – Záběhlice, Malovická

Bytová jednotka se nachází ve 6. nadzemním podlaží šesti patrového domu. Byt disponuje obývacím pokojem se vstupem na balkon, kuchyní, ložnicí, koupelnou, samostatnou toaletou a chodbou. Orientace bytu: obývací pokoj je orientovaný na jih a ložnice s kuchyní jsou orientované na sever. Podlahy: v obývacím pokoji a ložnici jsou původní dřevěné parkety, na chodbě a v kuchyni je pvc. V bytě jsou plastová okna. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci.

Budova:
V domě je výtah a v celé budově jsou plastová okna.

Kompletní občanská vybavenost:
100m od domu se nachází supermarket Penny a 400m OD Centrum (supermarket, drogerie, lékárna a další obchody a služby), v pěší dostupnosti je také základní škola, školka a gymnázium. 200m od domu je autobusová zastávka (9 minut OC Chodov, 5 minut metro Roztyly), 500 od domu je poliklinika Spořilov.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Půdorys

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej bytu 2+1 s užitnou plochou 56m2, balkon, sklep, Praha – Záběhlice, Malovická