Prodej bytu 1+1 s užitnou plochou 45m2, terasa, sklep, Slapy – Ždáň

3.750.000.-Kč

Prodej bytu 1+1 s užitnou plochou 45m2, terasa, prostorný sklep, Slapy – Ždáň.

Bytová jednotka disponuje celkovou plochou 49m2 (byt 33m2 + terasa 12m2 + sklep 4m2). Byt se skládá z obývací části s kuchyňským koutem (13,6m2), ložnice (12m2), koupelny (3,3m2), samostatné toalety a chodby. K bytové jednotce náleží i prostorná sklepní kóje (4m2).

V bytě jsou plastová okna, předokenní rolety a nová klimatizace. Ohřev vody je pomocí bojleru a vytápění pomocí nových infrapanelů. Orientace: terasa a obývací pokoj jsou orientované na jižní stranu, ložnice je orientovaná na severní stranu.

Velkým benefitem bytu je jeho umístění – je pouze 100m od pláže a 100m od přístaviště Ždáň. Celý areál objektu je oplocený a poskytuje tak klidnou oázu s možností vyúžívat společnou zahradu. K bytu je možné využívat jedno parkovací stání v areálu. V okolí nalezneme krom mnoha rekreačních aktivit i několik restraurací.

V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotečním úvěrem přes naše hypoteční centrum. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád Vás osobně přesvědčím o výjimečnosti této skvělé nemovitosti.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.

Prodej bytu 1+1 s užitnou plochou 45m2, terasa, sklep, Slapy – Ždáň