Prodej vyhlášené restaurace Hliněná bašta v Průhonicích

82.000Kč/měs.

Jedná se o prodej společnosti Hliněná bašta s.r.o. provozující vyhlášenou restauraci Hliněná bašta, která se nachází 5 km od Prahy v obci Průhonice.

Jméno Hliněná Bašta je vyhlášené v širokém okolí a je oblíbeným místem pro setkání u dobrého jídla a pití. Velký trumfem je její neopakovatelná atmosféra. Působivá stavba z nepálené hlíny stojí na břehu romantického rybníčku na okraji Průhonic, prosluněná terasa je doslova přilepená k poklidné vodní hladině. Ať už uvnitř, nebo venku, vždy budete obklopeni pohádkovou kulisou, která umocní vaše gastronomické zážitky.

Restaurace disponuje kapacitou cca 80 míst u stolu a dalších 100 míst najdete na letní terase. Terasa je z velké části pod prosklenou pergolou. Ve věži naleznete dva salonky pro obchodní jednání nebo rodinné oslavy.

K restauraci náleží okolní prostranství, které jsou vhodné pro oslavy, svatby a jiné kulturní akce. Pozemky prostranství jsou ve vlastnictví obce a jsou pronajaty na dobu neurčitou, přičemž je možné uzavřít také smlouvu na dobu určitou.

Restaurace je v plném provozu a je v kladném hospodářském výsledku. Nachází se přímo na cyklostezce a pro sezónu 2023 jsou již nasmlouvány termíny svateb. Majitel a hlavní šéfkuchař je dále ochoten podílet se částečně na provozu, respektive poskytnou záštitu. Z rodinných důvodů již ale nechce dále restauraci přímo řídit.

Výhodou je fixace elektřiny a plynu do konce roku 2024!

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Bc. Martin Vlasák

Realitní makléř

Lokace

Další nemovitosti

Máte zájem o spolupráci?

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Odpovím Vám do 24 hodin.