Kdo jsem

Kdo jsem


Po dokončení středoškolského studia, na gymnáziu Voděradská, jsem nastoupil Bakalářské studium na Vysoké škole finanční a správní ve Vršovicích, obor Marketingová komunikace. S počátkem studia na vysoké škole v roce 2009 jsem začal částečně pracovat pro společnost NEXT REALITY GROUP a.s.. Studium bylo s novou prací velmi spjaté a pomohlo mi aplikovat nově získané znalosti v praxi. Z částečné práce se stala práce trvalá, která přetrvává až do dnes.

Ve společnosti NEXT REALITY GROUP a.s. jsem prošel kompletním školením potřebným pro práci realitního makléře. Nejlepší znalosti jsem ale nabyl až při práci samotné. Komunikace s klienty a řešení nejrůznějších obchodních případů při obchodování s nemovitostmi se stalo mým koníčkem.

 

 Prodávat nemovitost umí každý, prodat jen málo kdo…

        nejlepší_makléřreference_vlasák Vlasák_martin

 

V pořadu Nový začátek pro Tv Barrandov

Reference od klientů

SenohrabyDobrý den, moc ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu Martinu Vlasákovi za spolupráci při prodeji mé chaty, za jeho vstřícnost, solidnost při jednání a lidskou slušnost, která dnes mezi lidmi tolik chybí. Byla jsem s jeho prací nadmíru spokojená a budu ho velmi ráda doporučovat dál.
Milena Kotasová

 

prodej_byt_chodovNašim makléřem byl Martin Vlasák. I když se náš byt začal nabízet před Vánoci , a s tím i spojený pomalejší zájem, byl schopný najít několik vážných zájemců. Po celou dobu se přizpůsoboval našim požadavkům a i po ukončení prodeje nám věnoval svůj čas a znalosti s rychlým nalezením dočasného pronájmu. Děkujeme Barbora Lošáková

 

Další reference…