Kariéra

Kariéra


Staň se úspěšným realitním makléřem – realitním specialistouÚSPĚŠNÝ-MAKLÉŘV dnešní době může být realitní makléř/ka téměř každý! Úspěšným realitním makléřem se ale stane jen pár lidí. Každý si myslí, že začne pracovat jako realitní makléř a okamžitě začne vydělávat „velké“ peníze a skoro bez práce – tak to bohužel není! Ano jako realitní makléř si můžete vydělat velké peníze, ale každý začátek je velmi těžký a v realitním prostředí obzvlášť. Záleží na tom, co jsi ochotný pro úspěch udělat? Pokud, ale chceš být úspěšný/á – můžeš. Chceš tedy být úspěšný/á a jsi ochoten obětovat práci víc než ostatní? Ano? Zeptám se Tě ještě jednou….. opravdu chceš být úspěšný/á a jsi ochotný/á pracovat více, jak na 110%? Pokud jsi i na podruhé odpověděl ANO – tak opravdu úspěšný/á budeš a JÁ ti k tomu pomůžu!!!

 

Důležité je mít za sebou silné partnery a někoho, kdo ti řekne: jak na to(nestačí pouze školení, která jsou bezesporu důležitá, ale pouze základem a minimem). Potřebuješ někoho, kdo ti z praxe řekne, co je nejlepší, jak co funguje,  kde neztrácet čas, protože to žádný velký úspěch nepřinese. Potřebuješ někoho, kdo tě naučí, co musíš dělat, abys úspěšný byl! A JÁ TĚ TO NAUČÍM!

 

Co ti můžu nabídnout?nextreality

– Zázemí přední české realitní kanceláře NEXT REALITY GROUP a.s. -propagace, právní služby, školení, jasný kariérní systém
– Silné a spolehlivé partnery spojené s realitním trhem
– Mé mnohaleté zkušenosti a dovednosti, které tě všechny naučím
– Osobní přístup
– Neomezenou realitní inzerci na všech realitních serverech
– Neomezené volání za 299,- Kč/měsíc
– Naučím tě VŠE, co potřebuje umět a vědět úspěšný makléř

 

Co po tobě požaduji?

– Flexibilitu, pracovitost, spolehlivost!
– Ochotu se učit novým věcem, protože těch bude opravdu hodně
– Kreativitu
– Ochotu komunikovat s lidmi
– Zvládání stresových situací
– ŽL, minimálně středoškolské vzdělání, VŠ výhodou
– Praxe velkou výhodou – ale ne podmínkou – vše tě naučím
– Řidičský průkaz skupiny B
– Hlavně chtít být nejlepší a nespokojit se s průměrem!

 

úspěšný_realitní_makléřChceš být úspěšný/á a jsi ochoten pracovat na plný výkon?

 

Chceš být ÚSPĚŠNÝM REALITNÍM MAKLÉŘEM?

 

Pokud si opravdu myslíš, že je to práce pro tebe –  pošli mi na email martin.vlasak@nextreality.cz svůj životopis a já se ti v každém případě ozvu, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde si povíme, co od sebe požadujeme.

 

 

Jsme úspěšní, pokud jdeme v rámci svých schopností za nejvyšším cílem – pokud ze sebe vydáme to nejlepší.

 

Odeslat