Chci prodat nemovitost

Chci prodat nemovitost


Uvažujete o prodeji nemovitosti? Prodejte nemovitost bez starostí.

  • Vlasák_martinkompletní právní servis
  • 20 minutová konzultace + tržní odhad ceny nemovitosti ZDARMA
  • zajistím profesionální fotografie, video prohlídku nemovitosti a připravím 3D půdorys
  • nejobsáhlejší inzerce v tisku a na internetu (Sreality, Reality.iDnes, Facebook…)
  • advokátní či realitní úschova finančních prostředků
  • vypracuji daňové přiznání a doručím ho na finanční úřad
  • jsem s Vámi až do předání nemovitosti

Samozřejmostí je vždy profesionální přístup a prodej za maximální možnou cenu. Prodávejte nemovitosti bez starosti – stačí málo, vložte nabídku přes tento formulář nebo mne kontaktujte na telefonním čísle 720 105 999:

 

Odeslat

 

 


Poradna

prodej_s_realitkou

Devět kroků prodeje nemovitosti s RK.

1. schůzka s realitním makléře:
– seznámení makléře s nemovitostí
více…. 

 

Koupit nemovitost nebo prodat?prodat_nebo_koupit

Ceny nemovitostí za poslední roky rapidně stouply. Jak bude vývoj pokračovat? Vyplatí se do nemovitostí investovat nebo je správná doba k prodeji? více…

 

Více článků…


Reference od klientů

SenohrabyDobrý den, moc ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu Martinu Vlasákovi za spolupráci při prodeji mé chaty, za jeho vstřícnost, solidnost při jednání a lidskou slušnost, která dnes mezi lidmi tolik chybí. Byla jsem s jeho prací nadmíru spokojená a budu ho velmi ráda doporučovat dál.
Milena Kotasová

 

bytNašim makléřem byl Martin Vlasák. I když se náš byt začal nabízet před Vánoci , a s tím i spojený pomalejší zájem, byl schopný najít několik vážných zájemců. Po celou dobu se přizpůsoboval našim požadavkům a i po ukončení prodeje nám věnoval svůj čas a znalosti s rychlým nalezením dočasného pronájmu. Děkujeme Barbora Lošáková

 

 

Další reference…


Podívejte se, jak prodávám Vaší nemovitost…

 

Fotografie nemovitostíprodej_byt_chodov

Kvalitní fotografie jsou základem každé prodávané nemovitosti, proto využívám profesionálního fotografa k vytvoření fotografií největší kvality.

 

 

 

 

Video prohlídka

V dnešní době, kdy je na internetu nepřeberná nabídka nemovitostí, je důležité se odlišit. Profesionálně vytvořená video prohlídka je nenahraditelnou možností upoutat zájemce. Proto i já využívám video prohlídek ke zlepšení propagace nemovitosti.

 

 

 

                                          Letecká video prohlídka – dron

Nejen při prodeji pozemku, ale i při prodeji zajímavých domů, využívám ledeckou video prohlídku vytvořenou pomocí dronu. Podívejte se na ukázku z prodeje pozemku ve Štěchovicích – Třebenicích.

 

 

 

3D půdorysy nemovitostíboh_ova5_p (1)

Pro každého, kdo hledá nemovitost, je důležité vědět jak je byt nebo dům dispozičně řešený a jestli je vhodný právě pro něj. Z tohoto důvodu připravuji ke každé nemovitosti 3D půdorysy.

 

 

 

Tržní cena nemovitostiCeMap

Ke správnému určení tržní ceny nemovitosti využívám mimo vlastní mnoholeté praxe a znalostí i profesionální nástroje například cenové mapy CeMap.

 

 

Home staging – příprava nemovitosti k prodejihome_staging

V dnešní době nestačí pouze nemovitosti nafotit, ale každá nemovitost se k prodeji nebo pronájmu musí správně připravit. I drobnosti můžou kupujícího odradit. Mnohaletá praxe na trhu s nemovitostmi mě naučila, jak správně nemovitosti připravit k prodeji nebo pronájmu. Správně připravená nemovitost se vždy prodá za vyšší cenu.

 

inzertní_serveryInzertní servery s nemovitostmi

Využívám nejen všechny velké inzertní servery, nemovitosti inzeruji i na méně tradičních serverech jako je například Facebook, LinkedIn a další…

 

 

 

 

BanneryLokální marketing nemovitosti

U prodeje nebo pronájmu je důležité dělat, mimo klasickou inzerci na internetu, i lokální marketing. Ideální lokální marketing nemovitosti je například pověšená plachta „Na prodej“ přímo  na nemovitosti. Spousta lidí totiž ani neví, že se něco v okolí prodává nebo pronajímá a  přitom přávě oni mohou přemýšlet o  novém bydlení nebo mohou vědět o někom, kdo shání nemovitost v této lokalitě.

 

 

NEXT_FINANCNINejlepší financování Vaší nemovitosti

Spolupráce s nejlepšími hypotečními makléři, mi umožňuje zajistit nejlepší financování Vaší nemovitosti a tak urychlit celý prodej.

 

 

 

PENB_průkaz_energetické_náročnosti_budovPrůkaz energetické náročnosti budov (PENB)

Od 1. ledna 2013 ukládá zákon vlastníkům budov a jednotek nové povinnosti týkající se poskytnutí informací o energetické náročnosti nemovitosti budovy při prodeji či pronájmu. Abyste neměli žádné starosti s prodejem Vaší nemovitosti,  průkaz pro Vás zajitím u našeho smluvního partnera.

 

 

NEXT_INVESTVýkupy nemovitostí

Díky zázemí velkého a silného partnera Vám mohu nabídnout i výkup Vaší nemovitosti.  Společnost  NEXT INVEST disponuje značným kapitálem a svým klientům tak dokáže nabídnout službu okamžitého výkupu jejich nemovitostí v nejkratším možném čase a za nejvýhodnější cenu. Řešíme také exekuce, zástavy a ostatní právní zátěže na nemovitostech.

 

Podívejte se na reference od mých spokojených klientů…